S čím Vám můžeme pomoci?

null

Plánování a strategie

Dobrý plán a architektura je minimálně polovina práce. V prvním kroku se zaměřujeme na otázky business strategie, návrhu řešení a architektury. Rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti, které máme za ta léta s vytvářením projektů. Pomůžeme Vám vyvarovat se řady chyb.
null

UI/UX Design

V tomto kroku vymýšlíme, testujeme, navrhujeme a kreslíme aplikace tak, aby vznikla jejich elegantní, jedinečná a moderní podoba, kterou bude radost používat. Věříme, že design je klíčový, proto si na něm dáváme hodně záležet.
null

Programování

A konečně programujeme. V této fázi nastupuje naše vývojové oddělení, které vytvoří z designu funkční a krásný projekt. Veškeré zdrojové kódy píšeme na míru, dbáme na rozšiřitelnost a přehlednost kódu. V průběhu programování Vás o všem průběžně informujeme.
null

Testování

Jakmile se chýlí programování ke konci, nastupuje naše nekompromisní, nabroušené QA oddělení, které celý projekt otestuje. Kriticky, důkladně a z několika úhlů pohledu. Podle velikosti projektu a přání klienta testujeme bezpečnost aplikace, jednotlivé funkce, uživatelský zážitek a provádíme zátěžové testy. Appky testujeme průběžně v reálném provozu, oddělení pomáhá řada systémů, které hlásí problémy dříve, než nastanou.
null

Distribuce a marketing

Tak. Nyní je vše otestováno a můžeme appku představit světu. Nahráváme na server, spouštíme na AppStore i GooglePlay a můžeme se pustit do návrhu marketingové kampaně. Jestli myslíte, že zde naše spolupráce končí, tak je to většinou přesně naopak. V této fázi intenzivně makáme na zpracování zpětné vazby od uživatelů, rozvíjíme marketing a navrhujeme další rozvoj.
null

Dlouhodobá spolupráce

Vyhledáváme dlouhodobé spolupráce. Jsme přesvědčeni, že úspěšné projekty se mají vždy neustále rozvíjet. S tím moc rádi pomůžeme a budeme Vám silnými partnery, na které se můžete spolehnout. Není nic lepšího, než vidět, jak se z myšlenky stane úspěšný a krásný projekt. Tak co, jdeme do toho?