KDO JSME

Jsme mladá agentura s progresivními řešeními pro technologické startupy a nadnárodní společnosti.

Online marketing

Internetový marketing neboli marketing na internetu anebo také on-line marketing je v českých odborných knihách definován různými způsoby. Někdy je za internetový marketing označován i e-marketing, nebo elektronický marketing

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj mobilních aplikací je výraz používaný k označení aktu nebo procesu, kterým je mobilní aplikace vyvinutá pro mobilní zařízení, jako jsou osobní digitální asistenti, podnikové digitální asistenty nebo mobilní telefony

Optimalizace pro vyhledávače

Jako optimalizace pro vyhledávače nebo též optimalizace nalezitelnosti či zkráceně SEO, anglicky search engine optimization se označují metody, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů.

Zakázkový vývoj her pro vaše klienty

Komu jinému svěřit vývoj své hry než zkušeným programátorům zapáleným do herního světa. Přijďte k nám se svým nápadem a my pro vás zajistíme vývoj i grafiku.
Náš příběh

Jsme mladý a energický tým plný talentovaných jednotlivců

Watronic je ale více než jen profesionální herní studio. Jsme také specialisté na reklamní kampaně. Nabízíme vám komplexní servis v oblasti marketingové komunikace – od zpracování reklamní strategie, přes navržení kreativního řešení a produkci reklamních sdělení, až po naplánování a zajištění všech médií. Klient je pro nás partnerem, s nímž pracujeme společně – ať již jde o velký projekt či pouze dílčí zakázku. Díky našim zkušenostem vám můžeme garantovat maximální rychlost a flexibitu současně s udržením nadstandardní kvality našich služeb.

Proč zrovna my

Proměňte chytré technologie ve svoji konkurenční výhodu. Dodáme vám aplikace pro mobily, tablety, web, auta i chytrá zařízení.

ONLINE MARKETING 80%
TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK 80%
VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ 80%
TVORBA HER 95%

Cílem firmy je vyřešit jedinečné problémy

Pojďme se poznat a pomoct vašemu projektu nebo podnikání.