Jsme vášnivý a kreativní tým poskytující specializované služby.

Watronic je ale více než jen profesionální herní studio. Jsme také specialisté na reklamní kampaně. Nabízíme vám komplexní servis v oblasti marketingové komunikace - od zpracování reklamní strategie, přes navržení kreativního řešení a produkci reklamních sdělení, až po naplánování a zajištění všech médií. Klient je pro nás partnerem, s nímž pracujeme společně - ať již jde o velký projekt či pouze dílčí zakázku. Díky našim zkušenostem vám můžeme garantovat maximální rychlost a flexibitu současně s udržením nadstandardní kvality našich služeb.

Online marketing

Internetový marketing neboli marketing na internetu anebo také on-line marketing je v českých odborných knihách definován různými způsoby. Někdy je za internetový marketing označován i e-marketing, nebo elektronický marketing

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj mobilních aplikací je výraz používaný k označení aktu nebo procesu, kterým je mobilní aplikace vyvinutá pro mobilní zařízení, jako jsou osobní digitální asistenti, podnikové digitální asistenty nebo mobilní telefony

Zakázkový vývoj her

Komu jinému svěřit vývoj své hry než zkušeným programátorům zapáleným do herního světa. Přijďte k nám se svým nápadem a my pro vás zajistíme vývoj i grafiku.

Proč si nás vybrat?

Sed et ornare nisl. Sed ullamcorper ex et pharetra scelerisque. Suspendisse placerat sapien in ullamcorper porttitor.

Inovace

Spolehlivost

Spolupráce

Lidský přístup

Náš příběh

Využíváme strategie, designu a vývoje, abychom inovovali podniky, vytvářeli podmanivé digitální produkty a udělali z vašeho podnikání poutavý prožitek. Jsme vaši vývojáři a designéři z Prahy.